Náš příběh

Přečtěte si, jak jsme začínali a poznejte nás blíže. Celý náš příběh jsme se vám pokusili alespoň příblížit, protože věříme, že když nás blíže poznáte, tak naše spolupráce bude mnohem více smysluplná.

Září 2012

Založení vlastního úspěšného projektu

Na střední škole v prvním ročníku jsme založili úspěšný projekt pro studenty ucseonline.cz a díky němu jsme dali dohromady super partu. Seznámili jsme se s mnoha vývojáři webových stránek a rozhodli jsme se v ČR prosadit s moderním designem webových stránek, který tvoříme pro naše klienty.

Červen 2013

Založení digitální agentury Thimble.cz

Už jako mladý nadšený tým jsme založili Thimble.cz a začali jsme tvořit úspěšné weby na zakázku. Bylo to těžké a konkurence velká, ale díky kvalitní práci jsme to dokázali. Nejdříve jsme začali tvořit menší zakázky a později jsme se dostali k velkým firmám.

Únor 2014

Vyhráli jsme soutěž Junior Internet

Po náročné práci přišla třešnička na dortu. Vyhráli jsme s naším projektem ucseonline.cz cenu veřejnosti na prestižní soutěži Junior Internet. Začali jsme pracovat mnohem více a snažili jsme se agenturu posunout ještě dále.

Březen 2016

Otevření pobočky v Londýně

Po velmi úspěšném roce 2015 jsme se rozhodli rozšířit náš mladý a šikovný tým o další 3 členy a otevřít novou pobočku v Londýne. Doufáme, že rok 2016 bude ještě o něco lepší a třeba budeme moci tvořit web právě pro vás!

Insta Gram
Kousek z našeho denního života na instagramu

  Náš mladý tým, který je vám neustále k dispozici

  Celý náš tým je velmi kamarádský a zábavný, pokud se budete chtít na něco zeptat, a nebo jen dojít na pivo, tak to určitě není problém, stačí nám napsat.

  Team Member
  Jan Decker
  Marketing Director
  Team Member
  Lukáš Hotový
  Front-end Developer
  Team Member
  Lukáš Caldr
  React master
  Team Member
  Dario Kolár
  Back-end Developer
  Team Member
  Jan Šmerhovský
  Delivery Manager (UK)
  Team Member
  Jakub Schinko
  Back-end developer